150 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Ekibimiz 2010 Yılında Ekoturizm uzmanlığı ve danışmanlığı kimliği ile hizmete başlamıştır. Bu süreci 2018 yılına kadar belediye, valilik ve kalkınma ajansları ile ortak projeler geliştirip sürdürerek, Türkiye’nin birçok köyünde geleneksel yöntemlerle üretim, sağlıklı yaşam ve ekolojik turizm ile ilgili projelerde yerinde uygulamalı çalışmalarda bulunmuştur.

Ayrıca köy halkının doğa dostu ürettiği ürünleri markalaşma, tanıtım & satış vd. konularda uygulamalı eğitimler düzenleyip, belgesel ve tanıtım filmlerine köy halkı ile birlikte içerik hazırlamıştır.

Bu yıllar süren hizmet aşkının, deneyimin ve emeğin sonucunda ise 1 sene süren marka kimliği oluşturma sürecinin ardından 2019 yılında, tutku ile KERSENDÜZ ® markası kurulmuştur.

KERSENDÜZ ® geleneksel üretim yöntemlerinin ve sağlıklı ekmeğin sürdürülebilir bir gelecek için en önemli unsur olduğunu idrak ederek bunu yaygınlaştırmayı kendine görev ve amaç edinmiştir. Bu bilinç aktarımını şimdiki ve gelecekteki nesillere yapmaktadır.

Sağlıklı yaşam bir lüks değil, her canlının yaşam hakkıdır. Bu gerçeğe ulaşmak ise her insan için değişmez bir bütün ve kuraldır.

KERSENDÜZ ® faaliyetleri ile insanlığın bin yıllardır temel besin kaynağı olan fakat son yüzyılda bozulan buğdayı ve ekmeği onarmaktadır. Bunu ise yaratılışa, kadim öğretilere dönerek kadim Siyez buğdayı ve ekmeği ile yapmaktadır…